Let 3 u Club Culture 072!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Let 3 u Club Culture 072!!

Komentar  Sony on Fri Oct 31, 2008 1:39 am

Dečki iz riječke grupe Let 3 ce u nedelju,16.11 ove godine odrzati koncert u Urban clubu 072.Damir Martinović Mrle, Zoran Prodanović Prlja i Ivan Šarar obecavaju lud provod i super svirku.

Sve informacije se mogu dobiti u navedenom objektu...cijena se ne zna josh, ali prema zadnjim informacijama smatra se da ce biti 10 KM!!!

Bit ce predobra svirka, i prije svega preluda!!! Very Happy Very Happy

Da li dolazite?
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141
Mjesto : Zenica

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Let 3 u Club Culture 072!!

Komentar  Mario on Fri Oct 31, 2008 1:54 am

Doci cu ako bude moje raje Very Happy napokon nesto i urbano u ovom gradu a da nije Damir Urban lol lol! lol! salim se super ce biti pa mozda i dodjem sto da ne

Administrator

Broj komentara : 154

Vidi profil korisnika http://fomsdp.team-talk.net

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Fri Oct 31, 2008 2:40 am

Mislim da se stvarno isplati doci..Smile

Ako nista, bar cemo se smijati.:DD
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Fri Oct 31, 2008 11:08 am

Moglo bi se naletiti... Ali ima jos 15-ak dana do toga, sto bi se reklo, o tom - po tom. Smile
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Mjesto : Nicaze

Vidi profil korisnika http://smze.net

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Fri Oct 31, 2008 6:46 pm

ma znam da ima do tog jos mashala...ali radi karti i rezervacija treba pozuriti.Very Happy
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Ena on Sat Nov 01, 2008 9:08 pm

Evo bas sam danas sjedila u biznisu i vidjela da nastupa LET3, iskreno nisam ljubitelj ni njih ni njihove muzike (ako se to uopste tako moze nazvat) ne volim grupe koje pozornost publike privlace vise svojim nastupima nego kvalitetnim tekstovima i muzikom( pogotovo LET3 koji je poznat po tome sto na koncertima voli pokazivat svoje genitaljie, mislim to mi je bas odvratno.) cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
Ena

Broj komentara : 11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Sun Nov 02, 2008 12:17 pm

Ena (citat):Evo bas sam danas sjedila u biznisu i vidjela da nastupa LET3, iskreno nisam ljubitelj ni njih ni njihove muzike (ako se to uopste tako moze nazvat) ne volim grupe koje pozornost publike privlace vise svojim nastupima nego kvalitetnim tekstovima i muzikom( pogotovo LET3 koji je poznat po tome sto na koncertima voli pokazivat svoje genitaljie, mislim to mi je bas odvratno.) cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Ovaj put cu se morati sloziti s Enom (Ne mogu da vjerujem da sam to rekao Smile), jer kad sam rekao da cu mozda naletiti, nisam uopce razmisljao o kojoj se grupi radi. Zvucalo mi je poznato pa... Nego, to su znaci ti levati sto se skidaju i zagadjuju zivot svima koji ih gledaju? Hahaha, ne mogu da vjerujem. Cija li je ideja da njih dovede da mi je znati... Garant su ih doveli oni iz SDA. Laughing Laughing Laughing
KeNo
Administrator
Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Ena on Sun Nov 02, 2008 7:31 pm

[quote="KeNo"]
Ena (citat):Evo bas sam danas sjedila u biznisu i vidjela da nastupa LET3, iskreno nisam ljubitelj ni njih ni njihove muzike (ako se to uopste tako moze nazvat) ne volim grupe koje pozornost publike privlace vise svojim nastupima nego kvalitetnim tekstovima i muzikom( pogotovo LET3 koji je poznat po tome sto na koncertima voli pokazivat svoje genitaljie, mislim to mi je bas odvratno.) cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Ovaj put cu se morati sloziti s Enom (Ne mogu da vjerujem da sam to rekao Smile), jer kad sam rekao da cu mozda naletiti, nisam uopce razmisljao o kojoj se grupi radi. Zvucalo mi je poznato pa... Nego lol! lol! lol! , to su znaci ti levati sto se skidaju i zagadjuju zivot svima koji ih gledaju? Hahaha, ne mogu da vjerujem. Cija li je ideja da njih dovede da mi je znati... Garant su ih doveli oni iz SDA. Laughing Laughing Laughing[/
Jao Keno zar je moguce da se ti i ja slazemo u necemu???

Ovo nece izac na dobro, mislim da ce uskoro smak svijeta lol!
Ena

Broj komentara : 11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Sun Nov 02, 2008 7:32 pm

Ne, Ena...smak svijeta je najavljen za 2012! Very Happy Very Happy
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Sun Nov 02, 2008 9:34 pm

[quote="Ena"]
KeNo (citat):

Ovaj put cu se morati sloziti s Enom (Ne mogu da vjerujem da sam to rekao Smile), jer kad sam rekao da cu mozda naletiti, nisam uopce razmisljao o kojoj se grupi radi. Zvucalo mi je poznato pa... Nego lol! lol! lol! , to su znaci ti levati sto se skidaju i zagadjuju zivot svima koji ih gledaju? Hahaha, ne mogu da vjerujem. Cija li je ideja da njih dovede da mi je znati... Garant su ih doveli oni iz SDA. Laughing Laughing Laughing[/
Jao Keno zar je moguce da se ti i ja slazemo u necemu???

Ovo nece izac na dobro, mislim da ce uskoro smak svijeta lol!

Pa eto, za sve postoji prvi put. Smile Ali ajde da se odmah slozim jos jednom s tobom, ovo definitivno nece izac na dobro haha. lol!
KeNo
Administrator
Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Mon Nov 17, 2008 12:35 am

LET 3 je otkazan... Da li u potpunosti ili je samo pomjeren jos se ne zna ali definitivno nece biti sad...

Administrator

Broj komentara : 154

Vidi profil korisnika http://fomsdp.team-talk.net

Na vrh Go down

Komentar  1116 on Mon Nov 17, 2008 12:41 am

Nije stvar u genitalijama, nego u slobodi umjetničkog izražavanja...smatram da su let 3 sasvim ok...ili cemo da imamo koncerte ilahija i kasida ili crkvenih zborova i sl. Suspect

A postoji ogroman broj "umjetnika" ciji su i textovi i muzika ispod nivoa jednog leta 3...

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Mon Nov 17, 2008 2:08 am

Svako ima svoje misljenje, i svoj izbor:D

Neko bi radije slusao ilahije ili crkvene zborove, a neko Let 3
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Mon Nov 17, 2008 1:12 pm

1116 (citat):

Nije stvar u genitalijama, nego u slobodi umjetničkog izražavanja...smatram da su let 3 sasvim ok...ili cemo da imamo koncerte ilahija i kasida ili crkvenih zborova i sl. Suspect

A postoji ogroman broj "umjetnika" ciji su i textovi i muzika ispod nivoa jednog leta 3...

Ne vidim kakve veze ima pokazivanje genitalija sa bilo kojom umjetnošću, osim sa mozda striptizom? Ako ćemo već o umjetnosti, sjećamo se svi velikih bendova koji su napravili NEŠTO vrijedno spomena (npr. Azra, B. Dugme, Z. Pušenje, C. Jabuka, Bolero... Što da ne i današnja Dubioza Kolektiv primjera radi?), i ne sjećam se nešto da su Brega ili Dzoni Štulic npr. nekad pokazali publici k.... ili neki drugi extremitet, a i pored toga za veliko čudo, njihove pjesme i danas znaju svi. Umjetnost je druže moj nešto sto je lijepo, vrijedno, i ono što ostaje, a tu definitivno spadaju tekstovi i melodije gore navedenih grupa, barem po mom skromnom mišljenju.Smile Za kraj, šta je pisac htio da kaže... Poenta cijele ove moje priče je, tačno je da ima dosta "umjetnika" čiji su tekstovi i muzika ispod SVAKOG nivoa, ali isto tako smatram da let3 nije bend vrijedan spomena, jer j.... tu umjetnost kad moraš nekom pokazati k.... da bi se slobodno umjetnički izrazio.

Administrator
Administrator

Na vrh Go down

Komentar  1116 on Mon Nov 17, 2008 1:38 pm

Pokazivanje genitalija je samo dio njihove zajebancije.

Ako ćemo gledati umjetnost, onda pola tih bendova koje si nabrojao otpada, jer se mogu klasificirati samo u "glas jednog vremena" (osamdesetih), a ne u neku (trajnu) umjetnicku vrijednost. Takodje nije ni lijepo slusati psovke kojih npr. ima u pjesmama skoro svih tih gore navedenih...

Jedino ruralno konzervativne sredine poput Gorazda ili Travnika mogu zabraniti nastupe Dubiozi ili letu 3, zato sto su gradonacelnici iz nekakvih vukojebina...pa ne mogu prihvatiti nista sto ne spada u krug uskog tradicionalnog miljea (serifu konjevicu npr. ogromne pare isplatili u gorazdu).

DAkle, kome se ne gleda performans leta 3, nek i ne dodje, nije zakonom obavezno Laughing

Ali sam u svakom slucaju da doticni decki nastupe u nasem gradu...ne vidim tu nikakav razlog zasto da ne.

Dok se ovakva diskusija vodi na sdp-ovom forumu, seljacine otvaraju seharu, drims, denaro i slicna okupljalista neinteligentnih osoba..da budem onako blag Laughing

1116
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Mon Nov 17, 2008 8:23 pm

Zasto onaj ko izlazi u Seharu, Dreams i Denaro je neinteligentna osoba??

To je cista predrasuda Very Happy
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Semir on Mon Nov 17, 2008 8:33 pm

Sony (citat):Zasto onaj ko izlazi u Seharu, Dreams i Denaro je neinteligentna osoba??

Pa dobro... Rolling Eyes Danas niti inteligentne osobe ne mogu gdje izaci...mislim nema velikog izbora gdje izici i gdje se provesti dobro, bar ne u nasem gradu. Mozda ce biti jednog dana...ali cisto sumnjam, jer cim se i nesto interesantno otvori u Zenici odmah "navale" "seljaci" Mad Mad Mad ... Tako da nista od toga... scratch scratch scratch

Pa, pa, pa , pa... lol!
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64

Vidi profil korisnika http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Komentar  1116 on Mon Nov 17, 2008 9:13 pm

Sony (citat):Zasto onaj ko izlazi u Seharu, Dreams i Denaro je neinteligentna osoba??

Hajde da mi neko dokaze da inteligentne osobe izlaze i uzivaju na mjestima sa takvom atmosferom i muzikom?
turbofolk i generalno ima uspjeha jer su balkanci manje vise glupi...

1116
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Tue Nov 18, 2008 11:59 am

1116 (citat):

Hajde da mi neko dokaze da inteligentne osobe izlaze i uzivaju na mjestima sa takvom atmosferom i muzikom?
turbofolk i generalno ima uspjeha jer su balkanci manje vise glupi...

Ovaj put se apsolutno slažem, a što se tiče Leta3... Nemam je ništa protiv da oni nastupe u Ze, ne vlada ovdje inkvizicija. Samo, ja ih neću slušati definitivno. I još što se tiče onih grupa koje sam naveo... Nije to glas samo 80-ih, to je glas za sva vremena. Cool

Administrator
Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Wed Nov 19, 2008 7:52 pm

ma kako god okrenes, muzika XXI. stoljeca je elektronska muzika
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Thu Nov 20, 2008 10:49 pm

To je tacno, jer primjesa elektronike danas ima haman pa u svim vrstama muzike... Ali R'n'R rocks forever! CoolSmile

Administrator
Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh