Velika Srbija??

Stranica 1/2 1, 2  Next

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Velika Srbija??

Komentar  ALEN G. on Tue Nov 04, 2008 12:55 pm

Čelnik SRS: Velika Srbija i dalje cilj radikala

Potpredsjednik Srpske radikalne stranke (SRS) Dragan Todorović izjavio je u ponedjeljak u Prijepolju da je velika Srbija i dalje cilj te stranke i da će ga težiti ostvariti.
On je na skupu uoči lokalnih izbora koji se održavaju u nedjelju kazao kako su "radikali uvjereni da će doći trenutak da se povrati Srpska Krajina, Republika Srpska ujedini sa Srbijom kao i da se stvore uvjeti da građani Crne Gore ponovno budu zajedno sa svojom braćom iz Srbije", prenosi agencija Beta.

Čelnik SRS je kazao još kako je "to njihov cilj i ideologija"
Dodao je i kako su zato i htjeli da ih unište "jer je na djelu pokušaj da se iskorijeni srpski nacionalizam. Srpski radikali se ne odriču srpskih zemalja i ideologije koju je utemeljio njihov predsjednik Šešelj".

Nakon što je nedavno Tomislav Nikolić napustio Srpsku radikalnu stranku i utemeljio novu Srpsku naprednu stranku (SNS) i tako podijelio radikale, čovjek od najvećeg povjerenja haaškog optuženika predsjednika SRS Vojislava Šešelja postao je Dragan Todorović.

preuzeto sa Sarajevo-X foruma

Iako je ovaj nas FOM lokalnog karaktera, mislim da se treba pricati i o temama iz regiona!
Koje je vase misljenje o ovome?Sta da se radi, kako da se utice na promjenu ovakvih stavova koji dolaze iz susjedne zemlje??
ALEN G.
Rookie
Rookie

Broj komentara : 37
Mjesto : Zenica

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: Velika Srbija??

Komentar  Sony on Tue Nov 04, 2008 7:46 pm

Ma mogu samo da misle o tome, i da pricaju u prazno!

To se nikad nece desiti...

Srbija k'o Nokia..:DDD
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Tue Nov 04, 2008 9:12 pm

evo na clanak sa-x odgovaram sa istim

Nikolić i Vučić se odrekli granica 'Velike Srbije'

Srpska napredna stranka (SNS), nastala otcjepljenjem frakcije Tomislava Nikolića od Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislava Šešelja, smatra da linija Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica "nije linija" te stranke, jer je nerealna i neozbiljna, izjavio je u četvrtak Nikolićev zamjenik Aleksandar Vučić.
"Sad možemo otvoreno kazati da to nije naša politika i da to nećemo raditi, a naša je politika da budemo na strani srpskog naroda i da mu pomažemo koliko god možemo", kazao je Vučić novinarima, dodajući da je "besmisleno" da netko kaže da Karlobag pripada Srbiji ili da će joj pripasti sutra.

Vučić se odrekao i svog i Nikolićeva često spominjanog "sna" - "oslobađanja 'Republike Srpske Krajine'".

"Sad možemo otvoreno reći da to nije naša politika", kazao je Vučić, dodajući da ni njegova i Nikolićeva ideja o "ujedinjenju svih srpskih zemalja", što je podrazumijevalo i Republiku Srpsku i do 1995. godine okupirane dijelove Hrvatske, u ovom trenutku nije realna zbog odnosa snaga u svijetu.

"Mislimo da treba zaštititi naš narod zapadno od Drine i Dunava, graditi najbliže odnose i saveze s Republikom Srpskom i pomagati narodu otjeranom iz Krajine i Hrvatske. Nama je najvažnije da pomognemo ljudima da se vrate na svoja ognjišta i sačuvaju svoje kuće i imanja", kazao je Vučić.

Liniju Karlobag - Ogulin - Karlovac - Virovitica i danas ističe haški optuženik Vojislav Šešelj. Ona je kao granica Velike Srbije godinama bila i jedan od osnovnih ciljeva Srpske radikalne stranke navedenih u stranačkim dokumentima, a to su stajalište sve donedavno - dok nisu napustili radikalske redove i osnovali vlastitu stranku - podržavali i vrlo često ponavljali i Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić.

Vučić je novinarima najavio da će u subotu održati tribinu u Hrtkovcima, odakle su 1991. godine pristaše Srpske radikalne stranke, čiji je Vučić tad bio glavni tajnik, terorizirali tamošnje Hrvate i prisiljavali ih na iseljavanje i odlazak u izbjeglištvo u Hrvatsku.

(preuzeto sa sarajevo-x)

Moje licno misljenje: to su sve samo gluposti koje mogu pricati politicari tog kalibra i kojima to niko ne moze zabraniti ali svi znaju da od toga nema nista! Ako nisu mogli sacuvati Kosovo koje je bilo njihovo kako ce tek onda da naprave Veliku Srbiju od dijelova balkana koji nisu niti ce biti njihovi?

toliko od mene

Administrator

Broj komentara : 154

Vidi profil korisnika http://fomsdp.team-talk.net

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Tue Nov 04, 2008 10:16 pm

S..... svi! Prvo, ne znam zašto će ovakva tema na našem forumu. Evil or Very Mad

Zanima me prvenstveno moja(naša) država! Zar ne bi bilo bolje da ste otvorili temu o uređenju BiH Question
Velika sramota za naš forum! No
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Semir on Tue Nov 04, 2008 10:51 pm

Blanka (citat):S..... svi! Prvo, ne znam zašto će ovakva tema na našem forumu. Evil or Very Mad

Zanima me prvenstveno moja(naša) država! Zar ne bi bilo bolje da ste otvorili temu o uređenju BiH Question
Velika sramota za naš forum! No

Pa dobro, sve sto se desava oko nas tice se i nas jer se ovdje spominje i nas dio Bosne i Hercegovine tzv. "Republika Srpska-Kakva RS-ja budala lol! " Ljudi moji, ovo se svaki dan radjaju neke nove budale i nacionalisti koji samo zele ratovati i siriti fasizam. BRATE TOGA NAM JE VISE DOSTA!!!

ZIVJELA BOSNA I HERCEGOVINA lol! lol! lol! !!!

Pozdrav od Semira! lol!
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64

Vidi profil korisnika http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Tue Nov 04, 2008 11:56 pm

Slažem se s tobom da je, nažalost, nacionalista sve više na sve 3 strane. Ali sasvim mi je suludo otvarati temu o Srbiji(mada se ticala i dijela BiH) a nemamo temu o našoj državi.
I malo dijete zna da su koncepti tipa "Velika Srbija" čiste gluposti i da od toga neće biti ništa. Zašto onda bezveze potencirati na tome i baviti se tim glupostima?! Brinimo se o uređenju BiH, o boljoj budućnosti za sve nas... A ne zamarati se smiješnim idejama političara čija stranka gubi svake izbore...
lol!
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ALEN G. on Wed Nov 05, 2008 12:06 am

Ukoliko sam nekoga uvrijedio time sto sam otvorio ovu temu, duboko se izvinjavam!Ako je treba brisati, ok neka se obrise, ali to pokazuje koliko smo otvoreni i mi da pricamo o izjavama koje se ticu BiH! BiH je i moja zemlja, pa svaki napad, pa i verbalni na nju kod mene ce izazvati reakciju (naravno ne divljacku)...Tako da, jos jednom IZVINITE!!

btw. mislim da nismo obavezni da ostavljamo komentare na teme koje nam se ne svidjaju, zar ne?
ALEN G.
Rookie
Rookie

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Wed Nov 05, 2008 12:13 am

Tema se tice dijela BiH, RS, koji egzistira kao sam...nista ne pita FB..i obrnuto..Sad

A kao sto nikad nije bila, niti ce biti Velike Srbije...to su samo puste zelje i snovi Very Happy
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Wed Nov 05, 2008 1:28 am

ALEN G. (citat):Ukoliko sam nekoga uvrijedio time sto sam otvorio ovu temu, duboko se izvinjavam!Ako je treba brisati, ok neka se obrise, ali to pokazuje koliko smo otvoreni i mi da pricamo o izjavama koje se ticu BiH! BiH je i moja zemlja, pa svaki napad, pa i verbalni na nju kod mene ce izazvati reakciju (naravno ne divljacku)...Tako da, jos jednom IZVINITE!!

btw. mislim da nismo obavezni da ostavljamo komentare na teme koje nam se ne svidjaju, zar ne?

Alene druže, nisi nikoga uvrijedio, ali moje lično mišljenje je da ovakva tema nije potrebna našem forumu. Mi jesmo ogranak političke stranke, ali ipak ovakva tema nije za nas.
Sama ideologija "Velike Srbije" je presmiješna i besmislena da o njoj uopšte raspravljamo(i ne zaslužuje uopšte mjesto na našem forumu). Vrijednost naše države je upravo u tome što je nevjerovatno jaka da se odupre svim "atacima" koji dolaze iz ekstremnih skupina. Tako da je meni suludo i razmišljati o nečemu što se nikada neće dogoditi.
Naravno da nismo obavezni ostavljati komentare na sve teme, ali ovo je ipak forum svih nas pa je logično da trebamo pričati o stvarima koje su bitne za sve nas, za našu bolju budućnost. Mislim da nam su nam, bolje obrazovanje, zaposlenje, stambena problematika, i uopšte poboljšanje životnog standarda mnogo važniji od neke smiješne, propale nacionalističke ideologije. Very Happy
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Wed Nov 05, 2008 2:00 am

sasvim je ocigledno da je ovo besmisleno ( ne mislim na temu nego na ideologiju i price o Velikoj Srbiji smijesne i da nisu vrijedne rasprave koja samo vodi do besmislenog raspravljanja a koja zapravo ne moze nista pametnog donijeti jer niti ce nje biti niti mi sta mozemo po tome poduzeti.

Kao sto sam vec danas rekao ideologija Velike Srbije i teznja stvaranju iste je jednaka ponovnom stvaranju trećeg Rajha sto je suludo! nije bilo suludo u tom periodu ali danas takva prica samo moze izazvati podsmijeh svakog pametnog covjeka jer svi znaju da od toga nema nista!

druga stvar je da se ne moze zabraniti ljudima da izraze svoje misljenje! i sve dok to ostaje samo na misljenju! S obzirom da se sve sto se desava na Balkanu, desava pod budnim okom svijeta i sve odluke se donose i ne donose na osnovu "blagoslova" EU i SAD ja ne vidim NIKAKVU prijetnju od tih suludih ideja!

SRS moze i dalje da prica pricu za male nacionaliste koji ce se i dalje da skupljaju na Ravnoj Gori i dalje da mastaju o velikoj Srbiji kao sto i nacisit u Njemackoj mastaju o trecem Rajhu....

Velika Srbija nije bila, nije ni sad niti ce je biti!

Zakljuceno i zakljucano!

Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Wed Nov 05, 2008 2:05 am

Svaka čast druže moj!!! Very Happy
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ALEN G. on Wed Nov 05, 2008 10:52 am

zasto da se zakljuca tema, samo iz razloga sto se nekom ne svidja ili ne prica o tome??
vise o ovome kasnije..
ALEN G.
Rookie
Rookie

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Wed Nov 05, 2008 7:24 pm

ALEN G. (citat):zasto da se zakljuca tema, samo iz razloga sto se nekom ne svidja ili ne prica o tome??
vise o ovome kasnije..

Nemoj Mario molim te zaključavati temu! Pusti našeg druga da se i ovdje "ispuca" kad smo već postigli dogovor s njim da nema priče o tome na kafama... Smile Razz
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Semir on Wed Nov 05, 2008 7:47 pm

E jebga ljudi... Ne moze se odoliti a da se ne komentarise i ne prica o temama koje se i nas ticu ovdje u Bosni i Hercegovini. Jeste da bi se trebali malo vise pozabaviti nasim lokalnim problemima kojih isto tako ima puno, a kada smo vec kod nacionalizma i fasizma (to ti ga meni isto dodje Very Happy ) onda mnogi mozda ne znaju da i kod nas u nasem gradu ima dosta toga. Samo to slabo ko i vidi... bounce

Ajde adio! lol!
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64

Vidi profil korisnika http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Komentar  Hana on Fri Nov 07, 2008 5:29 pm

o majko mila, pa od kad postoje to im je cilj Smile to je dovoljno za rec Very Happy
Hana

Broj komentara : 11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  1116 on Fri Nov 07, 2008 9:32 pm

Cilj pokretača rata na prostorima ex Jugoslavije je bilo bogaćenje političara koji su dospijeli na vlast na prvim demokratskim izborima 91.-ve.
A to što je grupa Srba, ili Srbijanaca (kako god hoćete) bukvalno shvatila nacionalističku priči i odlično poslužila glavešinama u raspiravanju medjunacionalne mržnje je stvar koja se treba tretirati kao što se tretiraju umobolne osobe. Dakle ne zanemariti, ali definitivno ne smatrati to nečim najbitnijim na svijetu. Ti ljudi, iz SRS-a su obične budale i sitni lopovi, ali njihova priča pali kod malo ili nimalo obrazovanog stanovništva (da ispadnem fin, pa da ne kažem kod dobro glupih individua).

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ALEN G. on Fri Nov 07, 2008 9:42 pm

1116 (citat):Cilj pokretača rata na prostorima ex Jugoslavije je bilo bogaćenje političara koji su dospijeli na vlast na prvim demokratskim izborima 91.-ve.
A to što je grupa Srba, ili Srbijanaca (kako god hoćete) bukvalno shvatila nacionalističku priči i odlično poslužila glavešinama u raspiravanju medjunacionalne mržnje je stvar koja se treba tretirati kao što se tretiraju umobolne osobe. Dakle ne zanemariti, ali definitivno ne smatrati to nečim najbitnijim na svijetu. Ti ljudi, iz SRS-a su obične budale i sitni lopovi, ali njihova priča pali kod malo ili nimalo obrazovanog stanovništva (da ispadnem fin, pa da ne kažem kod dobro glupih individua).

Upravo tako lave, ne zanemariti ali ne treba ni dizati veliku frku...
Mene su neki od samog starta osudili jer sam uopce pokrenuo temu, gdje nisam uopce ni napisao da je ovo prijetnja Bosni, nego jednostavno trazio misljene i vidjenje drugih forumasa...Ali eto..
ALEN G.
Rookie
Rookie

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Fri Nov 07, 2008 10:13 pm

ALEN G. (citat):
1116 (citat):Cilj pokretača rata na prostorima ex Jugoslavije je bilo bogaćenje političara koji su dospijeli na vlast na prvim demokratskim izborima 91.-ve.

Mene su neki od samog starta osudili jer sam uopce pokrenuo temu, gdje nisam uopce ni napisao da je ovo prijetnja Bosni, nego jednostavno trazio misljene i vidjenje drugih forumasa...Ali eto..

Pa kad je nebitno(ili nije prijetnja) zašto onda raspravljati o tome?! Smile
Brini se bolan druže kako da završiši fax, da se zaposliš, da se ako Bog da oženiš Very Happy , da živiš u čišćem gradu.... a ne o propaloj ideologiji pojedinih građana države koja nije bila sposobna zadržati ni dio svoje teritorije a kamoli da pripoji tuđu!!! lol!
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ALEN G. on Sat Nov 08, 2008 1:04 am

Blanka (citat):
ALEN G. (citat):

Pa kad je nebitno(ili nije prijetnja) zašto onda raspravljati o tome?! Smile
Brini se bolan druže kako da završiši fax, da se zaposliš, da se ako Bog da oženiš Very Happy , da živiš u čišćem gradu.... a ne o propaloj ideologiji pojedinih građana države koja nije bila sposobna zadržati ni dio svoje teritorije a kamoli da pripoji tuđu!!! lol!

Gdje si ti procitla da sam ja rekao da je tema nebitna ili?
Pa vidis, fkt ljudi su razliciti i nisu im ista zanimanja niti aspiracije! Blanka, forum je mjesto gdje ljudi mogu iznijeti, valjda slobodno, svoje misljenje...Ti mozes smatrati temu glupom i beznacajnom, ja to postujem, ok, tvoje misljenje..Ali molim te, nemoj govoriti drugima sta da rade i o cemu da se brinu. Tako da, vec sam rekao, moje misljenje je da se o ovoj temi moze raspravljati, ti mislis da treba da se brise, ok, ali ako ti smeta nesto napisano, izneseno, kopirano, nisi obavezna da se javljas na forum odredjujuci drugima o cemu ce i kako pisati!
ALEN G.
Rookie
Rookie

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Sat Nov 08, 2008 1:13 am

joj mrsko mi je citirati citate i sl posto bude onda veliki citat Very Happy ugl Alene sto ti kazes tacno je ovo je slobodan forum i svako moze reci svoj stav i svoje misljenje dokle god je ono u skladu sa pravilima i propisima foruma. Samo treba se obratiti paznja da je ovo Forum FOM SDP Zenica pa je sasvim logicno da na ovom forumu nece biti tema poput : kupovina i prodaja auta, tema da li ima ili nema Boga i slicne stvari. teme se trebaju drzati problematike mladih i po moogucnosti problematika mladih na lokalnom nivou. Ali ok ako smatras da ova tema treba da bude tu neka bude ja nemam nista protiv jer ne krsi pravila samo postoje neka nepisana pravila koja isto treba pratiti. I mislim da smo skoro svi izrazili svoj stav o ovoj temi a ko nije on je valjda samim tim cinom rekao sta o njoj misli...

Administrator

Na vrh Go down

Komentar  ALEN G. on Sat Nov 08, 2008 1:19 am

Eh sad moje misljenje...
Zasto bi se trebalo raspravljati o ovome?
Prvo, zato sto cetnicki pokret nikad nije ugasen i vjerovatno nikad nece biti! Ignoriranje ove cinjenice znaci, po meni, bjezanje od stvarnosti...
Drugo, zar vam uopce ne smetaju "hrabre" izjave iz susjedstva o vasoj zemlji? Zar ne mislite da je uvreda to sto neko javno kaze da ce dio vase zemlje pripojiti svojoj i tako dovrsiti plan o stvaranju "Velike Srbije" tako sto bi se i rs spojio sa Srbijom, a svi znamo na cemu leze "temelji rs-a"!
Trece, zar ne mislite da je neko od nasih VLADARA trebao da se javno oglasi na ovu izjavu i da da doznanja svima onima koji imaju bilo kakvu misao da upetljaju prste oko BiH, da to ne smiju ciniti!!
Izgleda nama to ne smeta, tako da neko moze lupetati i djeliti Bosnu, a sami Bosanci ne reaguju na to...
"Ma pusti to, to su samo price i gluposti"
Mislim da ne moram govoriti o historiji i proteklom periodu i desavanjima u i oko BiH, svi znamo...Samo me cudi, ako se historija ponavlja i ako su nasi djedovi i starci isto ovako reagovali na ove "price i gluposti" kako to da mi, danas, opet to odbacujemo i ignorisemo???
Trenutno, slozili smo se svi oko toga, nisu opasnost, ali mislim, reci da je besmisleno pricati o tome...Ne znam, meni je vise besmisleno ignorisati otvorene izjave o mojoj domovini nego sutjeti kao da pricaju u Obali Slonovace a ne o BiH!
To be continued...
ALEN G.
Rookie
Rookie

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ALEN G. on Sat Nov 08, 2008 1:27 am

Mario (citat):joj mrsko mi je citirati citate i sl posto bude onda veliki citat Very Happy ugl Alene sto ti kazes tacno je ovo je slobodan forum i svako moze reci svoj stav i svoje misljenje dokle god je ono u skladu sa pravilima i propisima foruma. Samo treba se obratiti paznja da je ovo Forum FOM SDP Zenica pa je sasvim logicno da na ovom forumu nece biti tema poput : kupovina i prodaja auta, tema da li ima ili nema Boga i slicne stvari. teme se trebaju drzati problematike mladih i po moogucnosti problematika mladih na lokalnom nivou. Ali ok ako smatras da ova tema treba da bude tu neka bude ja nemam nista protiv jer ne krsi pravila samo postoje neka nepisana pravila koja isto treba pratiti. I mislim da smo skoro svi izrazili svoj stav o ovoj temi a ko nije on je valjda samim tim cinom rekao sta o njoj misli...

Mario, FOM SDP-a cine clanovi koji imaju razlicita misljenja i ideje, i razlicite kriterije pri ocjeni vaznosti teme..
Po cemu to ova tema krsi pravila foruma? Na forum mozes ubaciti bilo kakvu temu koja se tice mladih i NJIHOVIH STAVOVA, IDEJA, ASPIRACIJA pa na kraju krajeva i BRIGAA!Politika SDP-a je jedinstvena BiH a izgleda da upravo na forumu mladih SDP-a ne treba se komentarisati o verbalnim napadima na suverenitet BiH...
Smjesno!
ALEN G.
Rookie
Rookie

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Sat Nov 08, 2008 1:31 am

ALEN G. (citat):
Mario (citat):joj mrsko mi je citirati citate i sl posto bude onda veliki citat Very Happy ugl Alene sto ti kazes tacno je ovo je slobodan forum i svako moze reci svoj stav i svoje misljenje dokle god je ono u skladu sa pravilima i propisima foruma. Samo treba se obratiti paznja da je ovo Forum FOM SDP Zenica pa je sasvim logicno da na ovom forumu nece biti tema poput : kupovina i prodaja auta, tema da li ima ili nema Boga i slicne stvari. teme se trebaju drzati problematike mladih i po moogucnosti problematika mladih na lokalnom nivou. Ali ok ako smatras da ova tema treba da bude tu neka bude ja nemam nista protiv jer ne krsi pravila samo postoje neka nepisana pravila koja isto treba pratiti. I mislim da smo skoro svi izrazili svoj stav o ovoj temi a ko nije on je valjda samim tim cinom rekao sta o njoj misli...

Mario, FOM SDP-a cine clanovi koji imaju razlicita misljenja i ideje, i razlicite kriterije pri ocjeni vaznosti teme..
Po cemu to ova tema krsi pravila foruma? Na forum mozes ubaciti bilo kakvu temu koja se tice mladih i NJIHOVIH STAVOVA, IDEJA, ASPIRACIJA pa na kraju krajeva i BRIGAA!Politika SDP-a je jedinstvena BiH a izgleda da upravo na forumu mladih SDP-a ne treba se komentarisati o verbalnim napadima na suverenitet BiH...
Smjesno!

mislim nisam ja nigdje rekao da ti krsis pravila jer da krsis teme ne bi bilo ! sasvim logicno! i rekao sam ok je ti mislis da je vazno ok ljdui rekli svoj stav ok. ko nije rekao svoj stav tim cinom je rekao svoje! i rijesen problem. nenam sta nije jasno tu! samo sam rekao da se treba pridrzavati i nekih nepisanih pravila to je sve .. nisam rekao da ti to ne radis samo sam rekao da svi znaju!

Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Sat Nov 08, 2008 2:01 am

Alene druže, sad si još postao drzak zbog gluposti!
OK, to je tvoj izbor!
Samo ne mogu shvatiti da mlad čovjek, obrazovan, kulturan... može pridavati toliko pažnje nekim nebitinim stvarima. Jer ovo je tema koja je zaista nebitna u poređenju sa nekim drugim stvarima u životu. Kao što sam već rekla, ti pričaš o ideologiji manjine ljudi u susjednoj nam državi(ostalima koji su željeli isto postalo je jasno da nikada od toga neće biti ništa), državi koja nije bila sposobna zadržati ni dio svoje teritorije a kamoli da pripoji tuđu.

Ako ti imaš potrebu pričati i diskutovati o ovome, samo nastavi, ja nemam ništa protiv. Kao što si rekao, ovo je forum slobodnih diskusija.... samo se bojim da ćeš uskoro postati jedini diskutant na ovoj temi.

Ja volim ovu zemlju i borit ću se za njenu bolju budućnost, ali očito, na drugačiji način od tebe!(PRAVIM PATRIOTIZMOM).
Najgore je kada čovjek više ne voli nešto tuđe nego što voli svoje!!!(nisi napisao nijedan post na temi o našoj državi, ali si zato o "Velikoj Srbiji" napisao "roman"). To sve govori...

Sada završavam raspravu o ovoj temi!
Sve najbolje!
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  ALEN G. on Sat Nov 08, 2008 10:10 am

Blanka (citat):Alene druže, sad si još postao drzak zbog gluposti!
OK, to je tvoj izbor!
Samo ne mogu shvatiti da mlad čovjek, obrazovan, kulturan... može pridavati toliko pažnje nekim nebitinim stvarima. Jer ovo je tema koja je zaista nebitna u poređenju sa nekim drugim stvarima u životu. Kao što sam već rekla, ti pričaš o ideologiji manjine ljudi u susjednoj nam državi(ostalima koji su željeli isto postalo je jasno da nikada od toga neće biti ništa), državi koja nije bila sposobna zadržati ni dio svoje teritorije a kamoli da pripoji tuđu.

Ako ti imaš potrebu pričati i diskutovati o ovome, samo nastavi, ja nemam ništa protiv. Kao što si rekao, ovo je forum slobodnih diskusija.... samo se bojim da ćeš uskoro postati jedini diskutant na ovoj temi.

Ja volim ovu zemlju i borit ću se za njenu bolju budućnost, ali očito, na drugačiji način od tebe!(PRAVIM PATRIOTIZMOM).
Najgore je kada čovjek više ne voli nešto tuđe nego što voli svoje!!!(nisi napisao nijedan post na temi o našoj državi, ali si zato o "Velikoj Srbiji" napisao "roman"). To sve govori...

Sada završavam raspravu o ovoj temi!
Sve najbolje!

Blanka, shvati, to sto ja pridajem "ogroman" znacaj ovoj temi, je moj izbor i misljenje, i vec ranije sam rekao, razliciti smo ljudi i tebi je mozda nebitno, ali ne moras(te) osudjivati temu i govoriti da je suludo pokrenuti ovaku temu, samo iz razloga sto je tebi to nebitno i besmisleno..Pa na kraju krajeva, da ostanem i jedini koji ce pricati o ovome, sta je i u tome problem??
A ovo oko patriotizma, mislim stvarno.Nedavno smo svi pricali u Stage oko tog, i culi smo stavove svih nas....Vjeruj, necu dalje da ti odgovaram na ovo, jer stvarno...
ALEN G.
Rookie
Rookie

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 1/2 1, 2  Next