"SEHARA" krkanluk u centru grada

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

"SEHARA" krkanluk u centru grada

Komentar  Mario on Sat Nov 08, 2008 1:26 am

ljudi da li ste vidjeli nas novi ugledni i urbani klub u centru Zenice pod imenom SEHARA? Pa to je cisto da ne povjerujes! Divno mjesto divna raja , muzika savrsena za uho.... Uhhh nije ovo Forum Selo Veselo !!

Izvinjenje ljudi malo sam pogrijesio forum! Very Happy da li ste vidjeli novi uzasni objekat sa jos uzasnijom muzikom koja sjece vene samo sto prodjes kraj njega! a zvucna izolacija? to je posebna prica....

Strasno !!!!!!!!!

U po centra grada da ono imamo... pa ono ni u Busovaci nema Very Happy Very Happy lol! lol!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Administrator

Broj komentara : 154
Mjesto : Zenica

Vidi profil korisnika http://fomsdp.team-talk.net

Na vrh Go down

Re: "SEHARA" krkanluk u centru grada

Komentar  Sony on Sat Nov 08, 2008 3:25 am

Nemoj tako, Busovaca ima, sto se mene tice, mozda bolju poonudu nocnih klubova od Ze...

A vlasnik tog objekta, je shvatio jedno...da ce najbolje zaraditi na tome...na narodnjacimaa
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Broj komentara : 141

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Semir on Sat Nov 08, 2008 3:39 am

Mario, pa i upravu si. Ona "SEHARA" je nista drugo vec pravi KRKANLUK, gdje samo idu oni sto nemaju gdje otici dok im bus ne dodje Very Happy (mislim na nase "DRAGE" seljake). Ono je nista drugo nego pravo leglo seljaka koji ne znaju nista drugo nego praviti probleme. Zasto ovo kazem?! Evo da Vam ispricam nesto...u vezi "SEHARE".
Nekoliko dana nakon sto se otvorila pizzeria, koja mi vise lici na "PRCVARNICU" nego na pizzeriu Very Happy , prolazim bas tim djelom grada sa starom. Dolazimo mi nesto blize tom objektu, prolazeci kraj Volksbank-e, kada se cu pijesma "MALO VISKI, MALO COCA COLA"...pa covjece da ne povjerujes. Ajde da su oni zatvorili one prozore pa da se to manje cuje, nego prozori na objektu su bili svi sirom otvoreni a muzika je bila KATASTROFALNA, pa bolje bi moja NENA pustala... Laughing Laughing Laughing ... Nego da se vratim na pricu... Stara mi je otisla u stan a ja sam se trebao naci sa jaranom da odemo na kafu.... Mi smo se nasli, ali hodajuci po carsiji nekih desetak minuta, zacuse se zvukovi hitne i policije... Kola ambulantna i policijska patrola je pravo dosla pred "SEHARU". Naime...prema prici koju smo culi, jedan momak je bacio "PIVSKU STAKLENU BOCU" u drugi kutak prostorije na spratu i direktno je pogodio drugog momka u glavu. Odmah poslije toga je uslijedila tuca,... Da bi na kraju bilo troje teze i dvoje lakse povrijedjenih... No No No ... ZASTO NAMA I OVOM GRADU TREBA TAKVO MJESTO??? scratch scratch scratch
Zaista ne znam sta da kazem, sem toga zar nam nije bilo DOSTA RATA, pa zar moramo svaki dan cuti vijest da je neko nekoga ubio, neko nekoga zbuo nozem... JEL NAM VISE DOSTA OVOGA??? No No No
OVO NE TREBA OVOM GRADU, a glede ne treba nam ni tzv. "BUNKER" koji podsjeca na RAT. Toga nam je ja mislim DOSTA!!! Mad Mad Mad

POZDRAV!!! lol!
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64

Vidi profil korisnika http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Sat Nov 08, 2008 12:15 pm

Kao sto sam vec rekao, to je samo radi profita....

A i ja sam prolazio nekoliko puta kraj pomenutog objekta, ali nisam samo cuo narodnjake i turbo-folk...cuo sam i strane izvodjace, house, itd...

A po tebi, ti "seljaci" i taj "krkanluk", to ne bi smio tako okarekterizirati....svako ima pravo na misljenje i tako to...da ne pricam previse....
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Sat Nov 08, 2008 12:17 pm

Sta da kazem na ovo... Ma suvisno je reci bilo sta. Zivim preko puta Denara, i nagledao sam se svega, tako da cu reci samo: Hvala Bogu da ne zivim i u blizini SEHARE. Evil or Very Mad
KeNo
Administrator
Administrator

Broj komentara : 108
Mjesto : Nicaze

Vidi profil korisnika http://smze.net

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Sat Nov 08, 2008 1:22 pm

Nemam ništa protiv takvih klubova, svako ima pravo izlaziti gdje hoće, ali bih takve klubove zabranila u centru grada! Njihovo mjesto je u centru sela!!!! Razz Razz Razz
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Sat Nov 08, 2008 2:07 pm

ovako znam da sam malo "ostrije" dao svoj stav o tom objektu. Naravno profit je danas najvazniji pa ljudi rade sve radi para. I naravno ako ti takav objekat donosi dobit da ces ga otovriti. Samo tu ima puuuno problema oko njega:

djelatnost- Ono i corav covjek vidi da nije pizzerija.... lokacija: U strogom centru grada! Izolacija-pa ne mozes ti pustati muziku u centru da pola grada slusa bez obzira bio to folk house ili sta ja znam! Onda tocenje alkohola maloljetnicima- to se radi u svim objektima naravno jer nemamo nikakve zakone a koje i imamo niko ne kontrolise. Pa onda ja idem kroz grad u 10 a ono 5 balavaca pijanih trce za istom grupom balavaca da se tuku jer je ovaj ovom gledo curu... Pa to treba uzet kakvu toljagu pa sve namlatit !

I najvaznije:

seljaci nisu samo ljudi sa sela! Posten i dobar covjek sa sela je za mene SELJANIN! DA li je to gramaticki ili kak god tacno ne znam ali za mene SELJAK osoba koja je glupa, zatucana, sa koef. inteligencije ispod 60, koja se ne zna kontrolisati, malo balavo deriste koje je izaslo iz kuce, stavilo noz za pas i misli da je faca!

Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Blanka on Sat Nov 08, 2008 2:10 pm

Baš si u posljednjoj svojoj rečenici dobro objasnio ko je zapravo "seljak"!
Blanka
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 75

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Sat Nov 08, 2008 2:40 pm

Hehe...pa vajda ako ima IQ ispod 60, je mentalno zaostala osoba..ccc...

A i za mene je seljak osoba koja nema osnovne kulture...iitd...

Covjek koji zivi na selu, ili prigradskim naseljima, za mene nije seljak...vec obican gradjanin, kao i onaj koji zivi u zgradi....pa vishe ima seljaka u gradu, nego na selu...
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Hana on Mon Nov 10, 2008 12:18 am

SEHARA ROCKS !!!!!!!!!!!!! afro afro afro afro afro afro Very Happy Very Happy

"..Nemam nista protiv takvih klubova.." NA ZALOST. Trebalo bi izmislit neke ASPIRINE protiv takvih objekata Smile
Hana

Broj komentara : 11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  1116 on Mon Nov 10, 2008 2:07 am

Hana (citat):SEHARA ROCKS !!!!!!!!!!!!! afro afro afro afro afro afro Very Happy Very Happy

"..Nemam nista protiv takvih klubova.." NA ZALOST. Trebalo bi izmislit neke ASPIRINE protiv takvih objekata Smile

Mozda aspirine sa sastojkom tnt-a.

Sramota za Zenicu.
Ali opet pametan potez vladajucih struktura jer zaludjuju i zaglupljuju omladinu takvim mjestima, njima to odgovara.

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Mon Nov 10, 2008 12:22 pm

Hana (citat):SEHARA ROCKS !!!!!!!!!!!!! afro afro afro afro afro afro Very Happy Very Happy

Ma izmisljeni su vec takvi aspirini, samo sto se ne zovu aspirini, nego NUKLEARNE BOMBE. Tako bih ja njih sve izlijecio. Smile
KeNo
Administrator
Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Mon Nov 10, 2008 7:41 pm

KeNo (citat):

Ma izmisljeni su vec takvi aspirini, samo sto se ne zovu aspirini, nego NUKLEARNE BOMBE. Tako bih ja njih sve izlijecio. Smile

S nuklearkom bi rauznio i Rock Caffe.:DDD
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Mon Nov 10, 2008 9:37 pm

Sony (citat):
KeNo (citat):

S nuklearkom bi rauznio i Rock Caffe.:DDD

Jbg, tu bih zrtvu bio spreman da podnesem, samo da rijesim ove ostale. Twisted Evil Smile
KeNo
Administrator
Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Mon Nov 10, 2008 10:25 pm

Samo ne diraj Gatto..:DD
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  KeNo on Tue Nov 11, 2008 7:51 pm

Ok, Gatto ce biti postedjen. Smile

Administrator
Administrator

Na vrh Go down

uz pomoc sehara grad ce da probehara

Komentar  Dobri_Bosnjanin on Wed Nov 12, 2008 1:46 am

Ja jos nisam imao srecu da prodjem, a kamo li da zavirim u tu seharu. Pa kad ce ljudi vise shvatit, da treba da otvore ,,zanatsku radnju''? Zenica je jedini grad u BiH koji nema jedan ,,zanatski centar'' te vrste, pa da lokalni tajkuni i tajkuncici, tajuni i njihovi sincici pune opcinski budzet svoje opcine, a ne susjednih opcina i kantona. Ovom gradu jos fali samo takva sehara da u potpunosti ,,probehara''.
Dobri_Bosnjanin

Broj komentara : 7

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Semir on Thu Nov 13, 2008 1:47 am

Dobri_Bosnjanin (citat):Ja jos nisam imao srecu da prodjem, a kamo li da zavirim u tu seharu. Pa kad ce ljudi vise shvatit, da treba da otvore ,,zanatsku radnju''? Zenica je jedini grad u BiH koji nema jedan ,,zanatski centar'' te vrste, pa da lokalni tajkuni i tajkuncici, tajuni i njihovi sincici pune opcinski budzet svoje opcine, a ne susjednih opcina i kantona. Ovom gradu jos fali samo takva sehara da u potpunosti ,,probehara''.
Sta reci, nego da se slazem cimer... Treba nam jedna "Sehara" ali za druge usluge Laughing

lol!
Semir
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 64

Vidi profil korisnika http://www.cityzeradio.co.cc/

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Tue Nov 25, 2008 2:21 am

vidite nismo obradili i nas drugi veliki krkanluk sto bi Caus rekao: "Krke mrke u centru " a to je POLO.. Kafana kojom se siri zvuk turbo folka a koju posjecuju maloljetnici i jedva ponoljetni tinejdzeri koji se napiju do 23:00 pa onda lagano teturaju kuci krivudajuci trotoarima i lomeći pete na visokim stiklama i nerjetko se potuku usput cisto onako da im vece bude jos zanimljivije... Za razliku od "gradske" mladezi koja tetura trotoarom d okuce ostatak ekipe trci na posljednji autobus kod gimnazije pa teturanje nastavljaju po ruralnim predjelima....

Administrator

Na vrh Go down

Komentar  1116 on Tue Nov 25, 2008 2:46 am

nije polo, nego pol

dok je sin gazdarice bio glavni odgovorni uopste nije bilo krkanluka, ali zelja za zaradom cini svoje

steta, a vlasnici fakultetski obrazovani ljudi iz grada

1116
Škrabalo
Škrabalo

Broj komentara : 87

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Tue Nov 25, 2008 6:00 pm

joj POL POLO nebitno Very Happy sjecam se ja tih dana kada je to bilo normalno mjesto... Jbg svako leti za zaradom ali stvarno ono je bas postalo vise strasno...

Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Sony on Tue Nov 25, 2008 6:57 pm

Mario (citat):joj POL POLO nebitno Very Happy sjecam se ja tih dana kada je to bilo normalno mjesto... Jbg svako leti za zaradom ali stvarno ono je bas postalo vise strasno...

Pol je prije odlicno mjesto za izaci s djevojkom Very Happy

Ekspanzija narodne muzike tu se desila kad se Romantic zatvorio, i svi se prebacili u Pol Very Happy
Sony
Ćirilo
Ćirilo

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Tue Nov 25, 2008 7:02 pm

Kad izadjem vani vikendom i prodjem kraj tog kafica ne smijem ni pogledati one curice jos ce me neko i uhapsit i reci da sam pedofil hahaha sve maloljetno/malodobno Very Happy a jos me moze zaskocit kakav balavčić sa nozem sto je kod kuce na brus ostrio pa sam onda bas nahebo Very Happy lol! lol! lol!

Administrator

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics